| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Apricorn SecureKey 3NXC USB Type C Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler USB3.0 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Integral Tag USB 3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Dual Channel Technology Aluminium design |
| TRANSFER RATES | Up to 30MB/sec read speed |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Leather strap |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows XP, 2000, Vista Mas OS 9.0 and later |
| DIMENSIONS | 66.0 x 19.0 x 10.0 mm |
| WEIGHT | 15g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |