| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
1TB Kingston Technology XS2000 USB3.2 External Solid State Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Silicon Power C80 USB3.1 Type-C Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
1TB Kingston Technology Data Traveler USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | World's smallest USB Drive Plug-and-Forget |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 12MB/sec Write speed up to 3MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 Mac OS 9.x and later |
| DIMENSIONS | 19mm x 15.4mm x 7mm |
| WEIGHT | 2g |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |