16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Sliding USB connector |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 13MB/sec Write speed up to 4MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Microsoft Windows 2000 Microsoft Windows ME Microsoft Windows XP Microsoft Windows Vista Microsoft Windows 7 MAC OS 9.0 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 63.1mm ? 21mm ? 8.8mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |