16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Daenerys USB Flash Drive
| IN STOCK |
Star Wars Darth Vader Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Headphones and USB cable
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Captain America USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 750 Ultra-fast USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Turquoise
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Rugged and shock resistant US Military approved Splash-proof Windows 7 compatible |
| TRANSFER RATES | Read up to 13MB/sec Write up to 4MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Microsoft Windows® 2000 Microsoft Windows® ME Microsoft Windows® XP Microsoft Windows® Vista Microsoft Windows® 7 Mac® OS 9.0 or later Linux® Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 63mm x 22mm x 10.5mm |
| WEIGHT | 15g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |