|
Ships in 10 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Asus Dual GeForce RTX 3060 V2 OC Edition NVIDIA 12GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
Asus Nvidia Geforce GT730 2GB GDDR5 Low Profile Graphics Card
| IN STOCK |
MSI N210-MD1G/D3 Graphics Card - 1 GB
| IN STOCK |
PNY NVIDIA RTX A4500 20GB GDDR6 Professional Graphics Card
| IN STOCK |
Sapphire Pulse AMD Radeon RX 7600 Graphics Card - 8GB
| IN STOCK |
Gigabyte GeForce RTX 5080 Gaming 16GB GDDR7 Gaming Graphics Card
| IN STOCK |
MSI GeForce GT 710 Low Profile Graphics Card - 2 GB
| IN STOCK |
XFX MERC 310 AMD Radeon RX 7900 XTX 24GB GDDR6 Gaming Graphics Card
| IN STOCK |
Asrock Challenger Intel Arc A380 GDDR6 6GB Graphics Card
| IN STOCK |
Sapphire PURE GAMING OC AMD Radeon RX 9070 16GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
MSI GT 710 2GD3H LP Graphics Card
| IN STOCK |
ASUS Dual AMD Radeon RX6600XT 8GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
Gigabyte NVIDIA GeForce GT 1030 2GB GDDR4 Graphics Card
| IN STOCK |
ASUS GeForce GT 730 NVIDIA 2GB GDDR5 Graphics Card
| IN STOCK |
XFX AMD Radeon RX 6400 4GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
| CHIPSET MANUFACTURER | Intel |
| GPU | Arc A750 |
| MEMORY SIZE | 8GB |
| MEMORY CLOCK SPEED | 16Gbps |
| NUMBER OF FANS | 2 |
| INTERFACE | PCI Express x16 4.0 |
| MAX RESOLUTION | 7680 x 4320 |
| DISPLAY PORTS | 3 |
| HDMI PORTS | 1 |
| OPENGL VERSION | 4.6 |
| DIMENSIONS | 222 mm x 101 mm x 40.9 mm |
| PRODUCT WEIGHT | 742 g |
| COLOR | Blue |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |