| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
5TB Seagate Basic USB 3.2 External Hard Drive
| IN STOCK |
1TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Transcend StoreJet 35T3 USB3.0 External Desktop Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA III 5400RPM 6GB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
1TB AData HV620S USB3.1 Slim 11.5mm 2.5-inch Portable Hard Drive Black
| IN STOCK |
1TB Transcend Blue StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Apricorn Aegis Padlock DT FIPS USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
4TB Transcend StoreJet 35T3 USB3.0 External Desktop Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 5 TB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 77 mm |
| WEIGHT | 240 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Y |
| SPECIAL FEATURES | Data |
| COLOUR | Black |