16GB Crucial DDR5 4800MHz PC5-38400 CL40 Single Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7600MHz CL36 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast DDR5 5200MHz CL40 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology Fury Beast DDR5 5600MHz Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 5600MHz CL36 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
32GB Kingston 5600MHz CL36 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB Team Group DDR5 7200MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| SPEED | 6400 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | 32 |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 32 GB |
| INTEL XMP | Yes |