16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB 3.1 Type-A Black USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
8GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
256GB AData UV360 USB3.2 Flash Drive Black w/ Sliding USB Connector
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Crash proof, Dust resistant, Waterproof |
| TRANSFER RATES | 260 MB/s |
| COLOUR | Black |
| SECURITY | 256-bit AES-XTS, FIPS 140-3 |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 50 °C |
| DIMENSIONS | 77.9 mm |