32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 NEO 6000MHz CL32 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 5600MHz CL40 Dual Channel Kit 2x 16GB White
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7200MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
16GB Crucial DDR5 4800MHz CL40 SO-DIMM Laptop Dual Memory Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Kingston 5600MHz CL36 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL40 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan DDR5 6400MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 96GB |
| SPEED | 6000 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | 30 |
| VOLTAGE | 1.1,1.4 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 48 GB |
| INTEL XMP | Yes |