64GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
32GB Corsair Dominator DDR5 5200MHz CL40 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan DDR5 6400MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Trident Z5 NEO 6000MHz CL30 1.40V Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 6000MHz CL32 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 5600MHz CL40 Dual Channel Kit 2x 16GB White
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 5600MHz CL36 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology Fury Beast DDR5 5600MHz Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
32GB Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7600MHz CL36 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 6600MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 7800 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | 36 |
| VOLTAGE | 1.45 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 16 GB |
| INTEL XMP | Yes |