ViewSonic VX Series VX2718-PC-MHD (27") 1920 x 1080 Full HD Black Computer Monitor
| IN STOCK |
ViewSonic VX Series 32 Inch 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Computer Monitor - Black, Silver
| IN STOCK |
Planar Systems PXN2200 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 21.5Inch
| IN STOCK |
ViewSonic VA1903H (19") 1366 x 768 pixels WXGA Black Computer Monitor
| IN STOCK |
LG 32 Inch 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
Planar Systems 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 27Inch
| IN STOCK |
ASUS TUF GAMING VG27AQ 27 inch G-SYNC 2k WQHD Gaming Monitor
| IN STOCK |
ViewSonic VG Series VG1655 (15.6") 1920 x 1080 Full HD Silver Computer Monitor
| IN STOCK |
Planar Helium PCT2235 - LED monitor - 22" (21.5" viewable) - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - 250 cd/m
| IN STOCK |
ViewSonic VX Series 27 Inch 1920 x 1080 Pixels Full HD Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
Lenovo ThinkVision M15 15.6-Inch Full HD LED Monitor - Black
| IN STOCK |
Home 95.2 cm (37.5") LED IPS Quad HD+ 3840 x 1600 pixels 21:9 60 Hz 300 cd/m² 42 W
| SCREEN SIZE | 95.2 cm (37.5") |
| RESOLUTION | 3840 x 1600 pixels |
| DISPLAY TYPE | IPS |
| REFRESH RATE | 60 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 1.07 billion colours |
| BRIGHTNESS | 300 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | Curved |
| ASPECT RATIO | 21:9 |
| INPUT CONNECTORS | 1 |
| BUILT-IN SPEAKERS | Yes |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 896.9 mm |
| BACKLIGHT TYPE | LED |
| WALL MOUNTABLE | Yes |