|
Ships in 11 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Thermaltake Gravity i2 92mm CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket AM4, Socket AM5 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 5000 RPM |
| AIR FLOW | 27.9 cfm |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 6 cm |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 71 mm |
| WEIGHT | 295 g |
| COLOR | Black |