|
Ships in 9 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Noctua Industrial 140mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-2 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
StarTech 50mm 4500RPM TX3/LP4 Ball Bearing Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120mm ARGB Case Fan - 3 Pack - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-1 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-3 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-3 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1900 RPM |
| ROTATION SPEED | 1900 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 29.3 dB |
| NOISE LEVEL | 29.3 dB |
| AIRFLOW | 78.4 cfm |
| AIRFLOW | 78.4 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| WEIGHT | 220 g |
| WEIGHT | 220 g |