| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
32GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler USB3.0 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Slim capless design |
| TRANSFER RATES | USB2.0 data transfer, 480Mbit/s |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 Mac OS 10.4 and later Linux 2.4.x and later |
| DIMENSIONS | 43mm x 18mm x 4mm |
| WEIGHT | 15g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |