16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars BB-8 USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
512GB Kingston Technology DataTraveler Max USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Sandisk Cruzer Glide USB2.0 Black/Red Sliding USB Connector
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Aluminium Chassis |
| TRANSFER RATES | Mainstream USB2.0 transfer rates |
| ACCESSORIES | None |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000/XP/Vista Max OS 9.x or later |
| DIMENSIONS | 55mm x 19mm x 6mm |
| WEIGHT | 16g |
| WARRANTY | 2 years warranty |