| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
2TB AData HD770G 2.5-inch USB3.2 Durable External HDD With RGB Lighting - Black Edition
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Seagate Expansion Portable USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
5TB Seagate Basic USB 3.2 External Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Apricorn Padlock AES XTS USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
1TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
4TB Seagate Basic USB 3.2 External Hard Drive Grey
| IN STOCK |
| CAPACITY | 320GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| DATA TRANSFER RATES | USB2.0 transfer (up to 480Mb/s) |
| HDD DETAILS | 2.5" HDD, 5400rpm |
| DIMENSIONS | 130.5 x 85.5 x 17.2 mm |
| WEIGHT | 195g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista Mac OS X 10.4 (*) Linux Kernel 2.4(*) (*) Proper system driver may required for full access if HDD is formatted to file system other than FAT32 (ie. NTFS, HFS, ext3, exFAT, etc.) |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 to 70 degrees celcius |
| ACCESSORIES INCLUDED | 320GB External Hard Drive USB cable Leather sleeve Users guide |
| SPECIAL FEATURES | Durable metal casing |
| DEVICE TYPE | External Hard Disk Drive |
| COLOUR | Black |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 3 years warranty |