| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Seagate Basic 2.5Inch USB3.0 Portable External Hard Drive - Silver
| IN STOCK |
8TB Transcend StoreJet 35T3 USB3.0 External Desktop Hard Drive
| IN STOCK |
1TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Blue)
| IN STOCK |
4TB AData Black HD650 Durable USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData Durable HD330 2.5-inch External Hard Disk Drive, USB3.2, Black
| IN STOCK |
2TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 320GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FORM FACTOR | 2.5" portable hard drive |
| DATA TRANSFER RATES | USB2.0 transfer rates |
| HDD DETAILS | 2.5" HDD |
| DIMENSIONS | 10.92 x 7.36 x 1.7cm (4.52" x 2.9" x 0.67") |
| WEIGHT | 155g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows Vista Windows XP Windows 2000 Mac OS X 10.5 or later |
| ACCESSORIES INCLUDED | USB cable Support Booklet Warranty Card |
| SPECIAL FEATURES | Automatic backup of up to 20 computers No software installation required |
| DEVICE TYPE | External Hard Drive |
| COLOUR | Blue |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years warranty |