| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4GB Apricorn Aegis Fortress L3 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4TB AData Black HD650 Durable USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData HV620S USB3.1 Slim 11.5mm Portable Hard Drive White
| IN STOCK |
2TB Transcend USB3.1 Type-C StoreJet 25M3C 2.5-inch External Hard Drive Shock-Resistant
| IN STOCK |
1TB Apricorn Aegis Fortress L3 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 750GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FORM FACTOR | 2.5-inch |
| DATA TRANSFER RATES | USB2.0 data transfer, min 480Mbit/s |
| HDD DETAILS | Built-in 2.5-inch Hitachi hard drive, 5400rpm |
| DIMENSIONS | 12.20cm x 8.13cm x 2.29cm |
| WEIGHT | 168g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7 / Vista / XP Macintosh® OS X 10.3 or newer |
| ACCESSORIES INCLUDED | USB2.0 cable Quick start guide |
| DEVICE TYPE | External Hard Disk drive |
| COLOUR | Black |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |