8TB Seagate IronWolf 3.5-inch 7200RPM SATA III 6Gbps 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Seagate IronWolf NAS 3.5-inch 7200RPM SATA III 6Gbps 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
22TB Seagate 3.5 Inch Serial ATA 7200RPM 512MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate Guardian BarraCuda 2.5-inch SATA III 6Gbps 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Seagate Barracuda Serial ATA III 3.5-inch 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate 3.5 Inch SATA III 6Gb/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Seagate Skyhawk 3.5 Inch SATA III 6GB/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Synology HAS5300-12T SAS 3.5-inch 7200rpm 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate IronWolf 3.5 Inch Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1TB |
| FORM FACTOR | 3.5-inch desktop form factor |
| INTERFACE TYPE | SATA 3Gbps |
| CACHE | 32MB |
| RPM | 7200rpm |
| DEVICE TYPE | Internal desktop hard drive |
| DATA TRANSFER RATES | 3Gbps SATA II interface speed |
| DIMENSIONS | 101.85mm x 147.00mm x 26.10mm (WxLxH) |
| WEIGHT | 640g |
| OPERATING TEMPERATURE | 5°–60°C (Non-operating -40°–70°C) |
| SHOCK TOLERANCE | 350G |
| WARRANTY | 1 years replacement warranty |