16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 930C 2-In-1 USB3.2 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
32GB Sandisk Cruzer Glide USB2.0 Black/Red Sliding USB Connector
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Turquoise
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Capless design Includes Sandisk SecureAccess software |
| TRANSFER RATES | USB2.0 transfer speeds, up to 480Mbps |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7, Vista, XP, 2000 Mac OS X 10.5+ |
| DIMENSIONS | 58mm x 20mm x 8mm |
| WEIGHT | 20g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |