16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
64GB PQI U603V USB3.0 Ultra-small Flash Drive Red Edition
| IN STOCK |
16GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB SanDisk Cruzer Glide USB2.0 Flash Drive - Black,Red
| IN STOCK |
256GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Kingston IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB GOT Jon Snow USB Flash Drive - Game of Thrones
| IN STOCK |
16GB Stick Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Secure Lock 256-bit encryption software Durable metal casing |
| TRANSFER RATES | USB2.0 transfer speed, 480Mbps |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Lanyard License code for Secure Lock software |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows ME/XP/Vista/7 Mac OS 8.6+/9.0+/OS X (Secure Lock only suitable for Windows) |
| DIMENSIONS | 71mm x 27mm x 7mm |
| WEIGHT | 35g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |