10TB Seagate Skyhawk 3.5 Inch SATA III 6GB/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate 3.5 Inch SAS 12Gb/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
5TB Seagate Barracuda 2.5-inch 5400RPM SATA III 6Gbps 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Seagate IronWolf 3.5-inch 7200RPM SATA III 6Gbps 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate Guardian BarraCuda 2.5-inch SATA III 6Gbps 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Seagate IronWolf 3.5 Inch SATA 6Gb/s 7200RPM 256MB Cache NAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Seagate IronWolf 3.5-inch SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Seagate Barracuda Serial ATA III 3.5-inch 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate IronWolf 3.5 Inch Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Seagate Barracuda 3.5-inch SATA III 5400rpm 6GB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 160GB |
| FORM FACTOR | 2.5-inch laptop hard drive |
| INTERFACE TYPE | SATA |
| CACHE | 8MB cache |
| RPM | 5400rpm |
| DEVICE TYPE | Internal laptop hard disk drive |
| DATA TRANSFER RATES | Up to 3Gb/s SATA interface |
| HDD DETAILS | Western Digital Scorpio Blue hard drive |
| DIMENSIONS | 100.2mm x 69.85mm x 9.5mm |
| WEIGHT | 117g |
| OPERATING TEMPERATURE | Operating -0° C to 60° C Non-operating -40° C to 65° C |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |