16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Kingston IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
256GB AData UV360 USB3.2 Flash Drive Black w/ Sliding USB Connector
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Daenerys USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Transcend JetFlash 760 Super Speed USB3.0 Flash Drive (Black/Red)
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Strong metal casing |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 25MB/sec Write speed up to 12MB/sec |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 Linux 2.6 or later Mac OS 9.x upwards |
| DIMENSIONS | 56mm x 17mm x 7mm |
| WEIGHT | 8g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |