16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB DC Classic Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Silicon Power C80 USB3.1 Type-C Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 750 Ultra-fast USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Metallic casing Ultra-fast, speed up to 100MB/sec |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 100MB/sec Write speed up to 50MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| COLOUR | Gray |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows®: XP/Vista™/7/8 or later Mac®: OS10.6 or later Linux™: Kernel 2.6 or later |
| DIMENSIONS | 61.8mm x 18.7mm x 10.7mm (L x W x H) |
| WEIGHT | 13g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |