| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData Durable HD330 2.5-inch External Hard Disk Drive, USB3.2, Black
| IN STOCK |
2TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Black)
| IN STOCK |
1TB AData HV620S USB3.1 Slim 11.5mm 2.5-inch Portable Hard Drive Black
| IN STOCK |
2TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
4TB Seagate Expansion USB 3.2 External Hard Drive Black
| IN STOCK |
1TB Apricorn Aegis Fortress L3 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 320GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FORM FACTOR | 2.5-inch form factor |
| DATA TRANSFER RATES | USB3.0 speed, up to 85MB/sec (read) |
| HDD DETAILS | Built-in 2.5-inch SATA hard drive |
| DIMENSIONS | 127mm x 79mm x 11mm |
| WEIGHT | 160g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7, Vista, XP Mac OS 10.x |
| ACCESSORIES INCLUDED | USB3.0 cable User manual |
| SPECIAL FEATURES | Ultra-slim, only 11mm |
| DEVICE TYPE | Portable hard drive |
| COLOUR | Black |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |