Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua NF-F12 120mm 1500RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan - 3 pack
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 2000RPM 5V Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-2 1300RPM 120mm Case Fan
| IN STOCK |
Supermicro is a 40mm fan that includes 13000RPM fan speed. It has noise of 52.5dBA, 4-pin connectors, and 23.1CFM air flow. Dimensions: 40.0mm x 40.0mm x 28.0 mm, and black color.
Supermicro features include the following:
| FAN DIAMETER | 40mm |
| ROTATION SPEED | 13000RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 52.25dBA |
| AIRFLOW | 23.1CFM |
| CONNECTOR | 4-Pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12V |
| DIMENSIONS | Width: 40mm Depth: 40mm Height: 28mm |
| WEIGHT | 0.2268kg |