8GB Crucial 3200MHz CL22 DDR4 SO DIMM Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
4GB G.Skill 2400MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Module (CL16) 1.20V PC4-19200 Ripjaws DDR4 Series
| IN STOCK |
16GB Team Group Elite DDR4 SO DIMM 3200MHz Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO-DIMM 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz CL22 DDR4 SO DIMM Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Impact DDR4 3200MHz CL20 SO-DIMM Laptop Memory Module
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Team Group Elite DDR4 SO DIMM 3200MHz Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz DDR4 So Dimm Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Transcend JetRam DDR4 3200Mhz PC4-25600 CL22 SO-DIMM Laptop Module 260 Pins
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM PC4-25600 3200MHz 1.2V CL22 DDR4 SO-DIMM Memory Module
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology 3200MHz DDR4 SO-DIMM Dual Memory Kit (2 x 32GB)
| IN STOCK |
The 8GB DDR4 2666 MHz SO-DIMM Memory Module from OWC features a clock speed of 2666MHz. The memory module also includes a lifetime advanced replacement limited warranty.
| CAPACITY | 8GB |
| STANDARD | PC4-21300 |
| MEMORY SPEED | 2666MHz |
| VOLTAGE | 1.2V |
| SINGLE MODULE / DUAL KIT | Single module |
| FORM FACTOR | SO-DIMM |
| CONFIGURATION | 1x8GB |
| FEATURES | RoHS Certified |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |