Noctua Chromax Black Swap 120mm 1200RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
StarTech High Air Flow Dual Ball Bearing TX3 Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-2 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 80mm 1200RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 80mm 2200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-3 1400RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PM-1 40mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-3 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Kaze Flex 92 RGB
92mm Case Fan
Designed with sealed FDB, Kaze Flex fan provides great airflow and quietness making it ideal for case or CPU cooler fan. RGB version brings fun for builders who enjoy RGB lighting for PC, the colors and modes are easily controlled and synchronized by RGB-enableed motherboard.
Specifications:
Dimension : 92 x 92 x 27mm
Bearing : Sealed Precision FDB
MTTF : 120.000 hrs
Voltage : 12V
Accessory : Molex Cable、Screws
Connector : RGB 4-Pin header (12V, G, R, B)
| FAN DIAMETER | 92 mm |
| ROTATION SPEED | 2300 RPM |
| QUANTITY | Single |
| LIGHTING | RGB |
| NOISE LEVEL | 7.3 - 28.83 dB |
| AIRFLOW | 6.75 - 48.88 cfm |
| CONNECTOR | RGB 4-Pin header |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 92 mm x 92 mm x 27 mm |