Supermicro 40MM 13000RPM 4-Pin Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noctua 140mm Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-1 600RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
NB-Black Silent Fan 50mm
One of the most popular and best sold Ultra-Silent-Classic-Design fans since 2005. Constantly developed and enhanced.
Quiet, Reliable and Affordable
| FAN DIAMETER | 50 mm |
| ROTATION SPEED | 4000 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 21.1 dBA |
| AIRFLOW | 15.1 m³/h |
| CONNECTOR | 3-pin |
| COLOR | Black / Blue |
| VOLTAGE | 8 V-12 V |
| DIMENSIONS | 50 mm x 50 mm x 10 mm |
| WEIGHT | 20 g |