| IN STOCK |
|
Ships in 7 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
StarTech Mini DisplayPort to VGA Adapter - Black
| IN STOCK |
StarTech Mini DisplayPort Male To DVI Female Video Adapter
| IN STOCK |
StarTech 1.8IN HDMI Male to HD-15 VGA Female Compact Adapter Converter - Black
| IN STOCK |
C2G 6FT DisplayPort Male to VGA Male Active Adapter Cable - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite USB-C to 3.5mm Stereo Audio Adapter - Silver
| IN STOCK |
C2G DVI-D Female to HDMI Male Inline Video Adapter - black
| IN STOCK |
C2G HDMI to VGA Audio Converter - Black
| IN STOCK |
StarTech 9.6IN HDMI Male To HD-15 VGA Female Adapter Converter - Black
| IN STOCK |
C2G HDMI Male To DVI-D Female Adapter - Black
| IN STOCK |
C2G 10FT DisplayPort Male To DVI Male Adapter Cable - Black
| IN STOCK |
StarTech MCHD2VGAA2 Micro HDMI to VGA Audio Adapter
| IN STOCK |
NGS USB-C To HDMI Adapter 4K Ultra HD Video Adapter
| IN STOCK |
StarTech 6.7IN Mini DisplayPort Male To DVI-I Female Adapter - Black
| IN STOCK |
Split one headphone jack into two separate jacks
The MUY1MFFS Slim 3.5mm Stereo Splitter Cable/Y-cable features one 3.5mm male and two 3.5mm female audio connectors, splitting a single headphone jack into two.
A practical, cost-effective audio solution, the 3.5mm stereo splitter cable features slim connector molding that fits easily into a 3.5mm headphone jack, even if the iPod/iPhone/iPad/MP3 player is in a protective case.
The 3.5mm audio splitter/Y-cable is backed by StarTech.com's Lifetime warranty.
| TYPE | Splitter cable |
| CONNECTOR A | 1x Stereo |
| CONNECTOR B | 2x Mini-jack Stereo |
| CABLE LENGTH | 7.9 in |
| DIMENSIONS | 7.62 mm x 200 mm x 6 mm |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |
| COLOR | Black |
| MATERIAL | PVC - Polyvinyl Chloride |
| LENGTH | 7.9 in |
| GENDER | Male / Female / Female |