Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-3 120mm 1900RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1300RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan - 3 pack
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-P 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 80mm 1200RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-F12 120mm 1500RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-1 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Revolutionary fan with modular design, an interlocking fan that can be linked up and operated with a fan and RGB cable. The included UNI HUB contains 4 designated UNI FAN ports. Each port can connect to a cluster of 4 UNI FANs via the cable module, allowing users to control up to 16 UNI FANs in one go. The L-Connect software enables users to control and adjust fan RPM, colors, brightness, and lighting effects with extreme ease. moreover, pass control to the motherboard.
| FAN DIAMETER | 140mm |
| ROTATION SPEED | 1500 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | (high speed): 30 dB |
| AIRFLOW | Maximum airflow: 70.5 cfm |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | DC 6 |
| POWER CONSUMPTION | (typical): 5.16 W |
| DIMENSIONS | (W x D x H): 144 x 142.25 x 25 mm |