16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
256GB Kingston Data Traveler 70 USB3.2 Type C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Micro Duo 3C USB Flash Drive - Stainless Steel, Purple
| IN STOCK |
16GB Star Wars BB-8 USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed |
| FEATURES | Ultra-thin Flash card, only 4mm thick, size of a credit card. High-capacity |
| TRANSFER RATES | High Speed USB 2.0 Certified |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 98/98SE/Me/2000/XP Linux Kernel 2.4 or later Mac OS 9.0 or later |
| DIMENSIONS | 84mm x 53mm x 4mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | 1 year warranty |