| 1 IN STOCK |
|
Ships in 5 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS 3W Wireless BT Speaker - Roller Dice Red
| IN STOCK |
NGS Roller Tumbler 6W Wireless BT Speaker - Mint
| IN STOCK |
NGS Wild Bash, 300W Portable Wireless and Waterproof BT Speaker with Removable Battery
| IN STOCK |
NGS SB500-BT 20W Wireless BT Soundbar with Mic Input, and Volume Control
| IN STOCK |
NGS Wildswag, 80W Portable Wireless BT Speaker
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 2 30W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |
NGS Roller Ride 10W Portable Wireless BT and TWS Speaker - White
| IN STOCK |
NGS Roller Cube LED 5W Wirelsss BT Speaker - Red
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Coral
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Green
| IN STOCK |
NGS Wild Space 1, 900W Wireless BT Speaker with 10" Woofer USB/BT(TWS)/AUX IN
| IN STOCK |
NGS 120W 8" Woofer Wireless BT Speaker with Built-in Battery - WILDDUBZERO
| IN STOCK |
NGS NGS Roller Furia 2 Tiny, 20W Wireless and Water-resistant BT Speaker, Blue
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | 10W |
| BATTERY CAPACITY | Ion-Li 1500mAh/3.7V |
| BATTERY LIFE | Up to 12 hours at 50% volume |
| BLUETOOTH RANGE | 10m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | Bluetooth 5.0 |
| AUDIO INPUT | USB / TF / AUX IN audio inputs |
| CHARGING TYPE | USB |
| IN THE BOX | Roller Nitro 1 USB charging cable Carrying strap Installation guide 3 years warranty card |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |