|
Ships in 5 days Free shipping to Seattle, WA! Free returns for any reason |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS 3W Wireless BT Speaker - Roller Dice Red
| IN STOCK |
NGS Wild Rave 2, 300W Portable Wireless BT and TWS Speaker with USB Reader and AUX input
| IN STOCK |
NGS Roller Ride 10W Portable Wireless BT and TWS Speaker - Red
| IN STOCK |
NGS Wild Temper 200W Portable & Wireless BT Speaker with RGB LED Lights
| IN STOCK |
GEEQ Sound Tube Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS 10W Water Resitant Wireless BT Speaker - Nitro 1 Black
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 3 60W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |
NGS Wild Club 80W Portable & Wireless BT Speaker with Laser Party Lights
| IN STOCK |
NGS SB500-BT 20W Wireless BT Soundbar with Mic Input, and Volume Control
| IN STOCK |
NGS Sky Charm PRO 50W Wireless Multi Pairing BT Tower Speaker, Black
| IN STOCK |
NGS 300W Double 8" Woofer Wireless BT Speaker Built-in Battery- WILDDUB1
| IN STOCK |
NGS Roller Ride 10W Portable Wireless BT and TWS Speaker - White
| IN STOCK |
NGS Roller Tumbler 6W Wireless BT Speaker - Mint
| IN STOCK |
| COLOR | Green |
| SPEAKER OUTPUT | 32W (2 x 16W) |
| BATTERY CAPACITY | 6000mAh/7.4V |
| BATTERY LIFE | up to 7 hours |
| BLUETOOTH RANGE | Up to 10m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | Bluetooth 5.0 |
| AUDIO INPUT | USB / TF / AUX IN audio inputs |
| CHARGING TYPE | USB typeC 5V/1A |
| IN THE BOX | Roller Beast Speaker USB charging cable Carrying strap Quick start guide |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |