16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB GOT Jon Snow USB Flash Drive - Game of Thrones
| IN STOCK |
16GB Star Wars BB-8 USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
32GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
Brand new and unique from Integral - the Xpressions USB Flash Drives range with stylish and enviable designs. This 128GB USB drive is compact, the cap clips on to the back of the drive when in use, and it is suitable for use in both Windows and Mac systems.
This version is the Koi Fish Design, featuring a majestic red and white koi deep in the colorful ocean.
The Integral Xpressions USB Drive range will leave your friends and family green with envy!
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Unique design Cap-holder at end of USB drive |
| TRANSFER RATES | Up to 30MB/sec |
| MODEL | Koi Fish |
| MATERIAL | Plastic |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Suitable for Windows and Mac systems |
| DIMENSIONS | 23 x 70 x 10 mm |
| WEIGHT | 9g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |