16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
512GB Kingston Technology DataTraveler Max USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Turquoise
| IN STOCK |
128GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Ultra-slim compact design, weight only 2g |
| TRANSFER RATES | Read: 9~10 MB/sec, Write: 2 MB/sec |
| ACCESSORIES | JetFlash Elite software (download from Transcend website) |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Microsoft Windows® 98 Second Edition / 2000 / ME / XP / Vista Mac® OS 9.0 or later Linux® Kernal 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 42.6mm x 16mm x 3.1mm |
| WEIGHT | 2g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |