C2G 5ft Select High Speed HDMI Type-A Cable w/Ethernet
| IN STOCK |
C2G Performance Series Ultra Flexible Active High Speed 4K HDMI Cable - 50ft
| IN STOCK |
C2G Performance Series High Speed 4K 60Hz HDMI Cable - 25ft
| IN STOCK |
Kensington 6ft Passive Uni-directional DisplayPort to HDMI Cable
| IN STOCK |
C2G 2ft Ultra Flexible High Speed HDMI Type-A Cable w/Low Profile Connectors
| IN STOCK |
Tripp Lite 3FT High Speed HDMI Cable - Black
| IN STOCK |
StarTech HDMI Male to DVI-D Female Video Cable Adapter 0.65FT - Black
| IN STOCK |
C2G 40ft Standard Speed HDMI Type-A Cable w/Gripping Connectors
| IN STOCK |
Startech 8ft High-Speed HDMI Cable
| IN STOCK |
C2G Performance Series Ultra High Speed 8K HDMI Cable - 10ft
| IN STOCK |
StarTech 3FT High Speed Shielded HDMI Male to HDMI Male Cable - Black
| IN STOCK |
Startech 4-port HDMI Automatic Switch
| IN STOCK |
StarTech 10FT High Speed Ultra HD 4k x 2k HDMI Male to HDMI Male Cable
| IN STOCK |
C2G 15ft Active High Speed HDMI Type-A Cable
| IN STOCK |
Tripp Lite 25FT Ultra HD High Speed HDMI Cable - Black
| IN STOCK |
Distributes HDMI video/audio signals from one HDMI source to 8 HDMI displays while maintaining signal quality.
| CONNECTORS | HDMI to HDMI |
| COLOR | Black |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |
| MAXIMUM RESOLUTION | 3840 x 2160 pixels |
| AC INPUT VOLTAGE | 100 - 240 V |
| AC INPUT FREQUENCY | 50/60Hz |
| VIDEO PORTS | 9 |
| BANDWIDTH | 600MHz |
| POWER CONSUMPTION | 5.865W |