|
Ships in 5 days Free shipping to Seattle, WA! Free returns for any reason |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Subway, 40W Wireless BT Soundbar with USB, AUX IN, Remote Control
| IN STOCK |
NGS Wild Space 2, 2000W Wireless BT Speaker with Double Woofer USB/BT(TWS)/AUX IN
| IN STOCK |
GEEQ Sound Tube Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Wild Club 80W Portable & Wireless BT Speaker with Laser Party Lights
| IN STOCK |
NGS Wild Swag Go, 80W Portable and Wirelsss BT Speaker with LED Lights
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Black
| IN STOCK |
NGS NGS Roller Furia 2 Tiny, 20W Wireless and Water-resistant BT Speaker, Black
| IN STOCK |
NGS Wildswag, 80W Portable Wireless BT Speaker
| IN STOCK |
NGS 10W Water Resitant Wireless BT Speaker - Nitro 1 Black
| IN STOCK |
NGS 120W 8" Woofer Wireless BT Speaker with Built-in Battery - WILDDUBZERO
| IN STOCK |
NGS Roller Tumbler 6W Wireless BT Speaker - Mint
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | Output peak power: 300W |
| BATTERY LIFE | Up to 6 hours |
| BLUETOOTH RANGE | 10m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | 5.0 |
| AUDIO INPUT | AUX USB Guitar |
| CHARGING TYPE | AC/DC adapter |
| IN THE BOX | WILDRAVE 2 Remote control (batteries not included) Wired microphone x1 AC/DC adapter User’s manual Warranty card |
| DIMENSIONS | Weight 10.20 kg Width 30cm Depth 31cm Height 72cm |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |