|
Ships in 8 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL36 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast RGB 5200MHz DDR5 CL40 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast DDR5 5200MHz CL40 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill Ripjaws M5 RGB DDR5 5200MHz Dual Channel Kit (2x 16GB) CL40 1.10V White Edition
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
32GB Crucial DDR5 4800MHz PC5-38400 CL40 Dual Channel Kit 2x16GB
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 6000MHz CL32 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| SPEED | 5600MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Single |
| CAS LATENCY | CL36 |
| VOLTAGE | 1.25 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| NUMBER OF PINS | 288 |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| OPERATING TEMPERATURE | 32 - 185 °F |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |