16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
64GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 750 Ultra-fast USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
Sleek on-the-go storage
Kingston DataTraveler® Exodia™ Onyx is a USB 3.2 Gen 1 compliant 2 flash drive that delivers quick transfers for simple and easy storage. Designed with a sleek matt black casing, the DT Exodia Onyx is the perfect affordable companion for stylish storage. The drive is available in capacities of up to 256GB.
Refined yet functional design
Sleek matt black casing paired with a moving cap protects USB connector and your data when not in use.
Ultimate portability
Loop easily attaches to key rings for perfect on-the-go storage.
Reliable performance
The lightweight USB 3.2 Gen 1 compliant 2 storage solution delivers quick file transfers.
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), USB3.2 Type-A |
| QUANTITY | 1 |
| COLOUR | Black |
| MODEL | DataTraveler Exodia Onyx |
| TEMPERATURE RANGE | Operating temperature (T-T): 0 - 60 °C Storage temperature (T-T): -20 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 60.7 mm x 21 mm x 10.2 mm |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |