Cooler Master MasterBox NR200 Small Form Factor (SFF) Black Computer Case
| IN STOCK |
Thermaltake Versa H17 Micro-ATX Tower Black
| IN STOCK |
The A4-H2O is an 11-liter small form factor case, a collaboration project with DAN Cases. Based on the original DAN A4-SFX case sandwich layout concept, the A4-H2O continues the minimalist and compact form factor with improved hardware compatibility (including AIO water cooling) and simplifies installation.
| MOTHERBOARD COMPATIBILITY | Mini-ITX |
| POWER SUPPLY | SFX |
| RADIATOR COMPATIBILITY | 1x 240 mm |
| COLOR | Black |
| MAX GPU LENGTH | 322 mm |
| MAX CPU COOLER HEIGHT | 55 mm |
| INTERNAL 2.5 | Yes |
| EXPANSION SLOTS | 3 |
| PORTS | 4 |
| WARRANTY | 1 years manufacturers warranty |