Planar Systems PXN2200 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 21.5Inch
| IN STOCK |
ViewSonic VA1903H (19") 1366 x 768 pixels WXGA Black Computer Monitor
| IN STOCK |
ViewSonic VA2256 MHD (21.5") 1920 x 1080 Full HD LED Black Computer Monitor
| IN STOCK |
ViewSonic VG2440 24" 1920 x 1080 Full HD
| IN STOCK |
Asus ROG Strix 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 17.3Inch
| IN STOCK |
G.Skill WigiDash 7-inch Touch Screen PC Command Panel, USB Powered
| IN STOCK |
ViewSonic VX Series 27 Inch 1920 x 1080 Pixels Full HD Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
LG 32 Inch 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
Asus 32" ProArt HDR Professional 4K HDR Monitor (PA32UCX-PK) Computer Monitor
| IN STOCK |
ASUS TUF GAMING VG27AQ 27 inch G-SYNC 2k WQHD Gaming Monitor
| IN STOCK |
BenQ BL2480 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
| SCREEN SIZE | 23.8" |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 px |
| DISPLAY TYPE | LED |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 16.78 million colours |
| BRIGHTNESS | 250 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | 1000:1 |
| RESPONSE TIME | 5 ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| HORIZONTAL SCAN RANGE | 30 - 83 kHz |
| VERTICAL SCAN RANGE | 50 - 76 Hz |
| INPUT CONNECTORS | HDMI ports quantity: 1 DisplayPorts quantity: 1 Headphone connectivity: 3.5 |
| BUILT-IN SPEAKERS | 2 |
| AC INPUT VOLTAGE | 90 - 264 V |
| AC INPUT FREQUENCY | 47/63 Hz |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 540 mm x 175 mm x 420 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Cables included: AC, HDMI, VGA Manual Quick start guide |
| BACKLIGHT TYPE | LED |