ASRock X870 Steel Legend WiFi AMD X870 Socket AM5 DDR5 Motherboard
| IN STOCK |
Asus Prime Z790-P Intel Z790 LGA 1700 ATX DDR5-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
ASRock AMD B650M Pro RS WiFi AM5 Micro ATX DDR5 Motherboard
| IN STOCK |
Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX DDR5-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming B660M-PLUS WIFI Intel LGA 1700 Micro ATX DDR5 Motherboard
| IN STOCK |
ASRock Intel H610 LGA 1700 Micro ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
Asrock AMD B550M-HDV AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming B550-PLUS AMD B550 Socket AM4 ATX Motherboard
| IN STOCK |
ASRock B760 Pro RS Intel 1700 DDR5 ATX Motherboard
| IN STOCK |
ASRock Z790 Pro RS Intel Z790 DDR5 Socket 1700 Motherboard
| IN STOCK |
Asrock Z790 PG Lightning Intel Z790 LGA 1700 ATX DDR5-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
ASRock A520M-ITX/AC AMD AM4 Micro ITX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 Socket LGA 1700 Micro ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
ASUS PRIME B550M-A WIFI II AMD Micro ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II AMD Socket AM4 ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
| FORM FACTOR | ATX |
| SOCKET TYPE | LGA 2066 (Socket R4) |
| CHIPSET | Intel® C422 |
| MEMORY STANDARD | DDR4-SDRAM |
| MEMORY SLOTS | 8 |
| MEMORY CHANNELS | Quad-channel |
| MAXIMUM INTERNAL MEMORY | 512 GB |
| PORTS | 4 |
| ETHERNET | Yes |
| ONBOARD USB 2.0 | 1 |
| ONBOARD USB 3.1 | 1 |
| M.2 SLOTS | SATA III |
| SATA III CONNECTORS | 6 |
| CPU FAN CONNECTOR | Yes |
| CHASSIS FAN CONNECTORS | 2 |
| AUDIO CHIPSET | Realtek ALC S1220A |
| AUDIO CHANNELS | 8.1 channels |
| PCI EXPRESS X16 | 2 |
| RAID | 0, 1, 10 |
| CROSSFIRE | 3-Way CrossFireX, 3-Way SLI |
| THUNDERBOLT | 1 |
| WIFI | No |
| DIMENSIONS | 305 mm |