NGS Wireless Rechargeable Mouse - Smog-RB
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Blue
| IN STOCK |
Kensington Wired Ambidextrous USB Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington SlimBlade Ambidextrous Trackball Wired USB Mouse - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Right Handed Wired Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Gaming Optical 16000 DPI Black Ambidextrous USB Type-A Scroll type: Wheel Buttons quantity: 10 Power source: Cable 2 m
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 16000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 128 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 10 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 70.3 mm |