16GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill Ripjaws M5 RGB DDR5 5200MHz Dual Channel Kit (2x 16GB) CL40 1.10V White Edition
| IN STOCK |
32GB Kingston Fury Beast DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit 2x16GB Black
| IN STOCK |
64GB G.Skill Ripjaws M5 RGB DDR5 5200MHz Dual Channel Kit (2x 32GB) CL40 1.10V Black Edition
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Renegade 6400MHz DDR5 CL32 Dual Channel (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6400MHz CL32 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
16GB Crucial DDR5 4800MHz CL40 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston FURY Beast DDR5 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 6000MHz CL32 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| SPEED | 6000 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Quad Channel kit |
| CAS LATENCY | 36 |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 4 x 16 GB |
| INTEL XMP | Yes |