Tripp Lite 6FT Isobar Metal 2 Outlet Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT 7 Outlet Surge Protector - Black
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite Protect It! 3 Outlet Power Cube With 6 USB A Ports Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 4 Outlet 720 Joules Wallmount Direct Plug In Surge Protector - Black
| IN STOCK |
8FT Tripp Lite 8-Outlet 1 x USB-A And 1 x USB-C Surge Protector - Silver, Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 6FT 6 Outlet 990 Joules Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 15FT 6-Outlet 790 Joules Surge Protector
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite 6 AC Outlet Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT 7 Outlet 1440 Joule Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 10FT 8 Outlet 3240 Joule Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 15FT 6-Outlet 790 Joules Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 25FT 1440 Joules 8 Outlet Right Angle Surge Protector - Light Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 8FT 1440 Joules 8 Outlet Home Computer Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 8FT 6 Outlet 990 Joules Right-Angle Surge Protector
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite Protect It! 6 Outlet Surge Protector
| IN STOCK |
| CONNECTOR TYPES | Type F |
| COLOR | Black |
| WEIGHT | 375 g |
| MATERIAL | Plastic |
| CONNECTOR TYPE | Type F (Schuko) |
| AC OUTLETS | 6 AC outlet(s) |
| INPUT VOLTAGE | 200 - 250 V |
| SURGE RATING | 350 J |
| INPUT FREQUENCY | 50 - 60 Hz |