Tripp Lite 25FT 8 Outlet Isobar 3840 Joules Metal Surge Protector - White
| IN STOCK |
Tripp Lite 12FT 7 Outlet 1080 Joule Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
15FT Tripp Lite Protect It! 7 Outlet Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT 7 Outlet 1440 Joule Surge Protector - Black
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite Waber 6 Outlet Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite British Surge Protector - Light Gray
| IN STOCK |
15FT Tripp Lite 6 Outlet Surge Protector Power Strip - Black
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite 7 Outlet Eco Green Surge Protector - Cool Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 4FT 7 Outlet 1080 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 8FT 10 Outlet 3345 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT 5 Outlet NEMA 5-15 Waber Industrial Surge Protector - Blue Gray
| IN STOCK |
15FT Tripp Lite Medical Grade Surge Protector - White
| IN STOCK |
8FT Tripp Lite 6 Outlet Surge Protector - Black
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite Protect It! 6 Outlet Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 8FT 6 Outlet 990 Joules Right-Angle Surge Protector
| IN STOCK |
| CONNECTOR TYPES | Type F |
| COLOR | Black |
| WEIGHT | 395 g |
| MATERIAL | Plastic |
| CONNECTOR TYPE | Type F (Schuko) |
| USB CHARGING | 2 |
| AC OUTLETS | 4 AC outlet(s) |
| INPUT VOLTAGE | 200 - 250 V |
| SURGE RATING | 350 J |
| PORT OUTPUT | 2.4 A |
| INPUT FREQUENCY | 50 - 60 Hz |