8FT Tripp Lite 8-Outlet 1 x USB-A And 1 x USB-C Surge Protector - Silver, Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 15FT Waber 10 Outlet NEMA 5-15 Power Strip - Black, Blue, Gray
| IN STOCK |
15FT Tripp Lite 6 Outlet Surge Protector Power Strip - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT Isobar Metal 2 Outlet Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 25FT 1440 Joules 8 Outlet Right Angle Surge Protector - Light Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 1 Outlet 750 Joules Portable Surge Protector - White
| IN STOCK |
Tripp Lite 15FT 8 Outlet NEMA 5-15P Safety Surge Protector - Black, Yellow
| IN STOCK |
Tripp Lite 2FT 6 Outlet 180 Joule Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 4FT 6 Outlet 790 Joules Surge Protector - Light Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT 7 Outlet Surge Protector - Black
| IN STOCK |
3FT Belkin 6 AC Outlets Surge Protector - White
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT 6 Outlet Isobar 3330 Joules Surge Protector - White
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT 5 Outlet NEMA 5-15 Waber Industrial Surge Protector - Blue Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 15FT 6-Outlet 790 Joules Surge Protector
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite Protect It! 6 Outlet Surge Protector
| IN STOCK |
| CONNECTOR TYPES | Type F |
| COLOR | Black |
| WEIGHT | 350 g |
| MATERIAL | Plastic |
| CONNECTOR TYPE | Type F (Schuko) |
| AC OUTLETS | 5 AC outlet(s) |
| INPUT VOLTAGE | 200 - 250 V |
| SURGE RATING | 350 J |
| INPUT FREQUENCY | 50 - 60 Hz |