ViewSonic VG2440 24" 1920 x 1080 Full HD
| IN STOCK |
ViewSonic VX Series VX2718-PC-MHD (27") 1920 x 1080 Full HD Black Computer Monitor
| IN STOCK |
Planar Systems PXN2200 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 21.5Inch
| IN STOCK |
ViewSonic VG Series VG1655 (15.6") 1920 x 1080 Full HD Silver Computer Monitor
| IN STOCK |
Lenovo ThinkVision M15 15.6-Inch Full HD LED Monitor - Black
| IN STOCK |
ViewSonic VA2256 MHD (21.5") 1920 x 1080 Full HD LED Black Computer Monitor
| IN STOCK |
Planar Systems PXN2480MW-WH (23.8") 1920 x 1080 Full HD LCD White Computer Monitor
| IN STOCK |
ASUS TUF GAMING VG27AQ 27 inch G-SYNC 2k WQHD Gaming Monitor
| IN STOCK |
Asus ROG Strix 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 17.3Inch
| IN STOCK |
Planar Systems 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 27Inch
| IN STOCK |
ViewSonic VX Series 27 Inch 1920 x 1080 Pixels Full HD Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 61 cm (24") |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 pixels |
| SUPPORTED RESOLUTIONS | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| DISPLAY TYPE | VA |
| REFRESH RATE | 75 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 1.67 billion colours |
| CONTRAST RATIO | Curved |
| RESPONSE TIME | 4 ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| INPUT CONNECTORS | 1 |
| DIMENSIONS | 547.8 mm |
| AMD FREESYNC | Yes |