ViewSonic VX Series VX2718-2KPC-MHD (27") 2560 x 1440 Quad HD Black Computer Monitor
| IN STOCK |
ASUS TUF GAMING VG27AQ 27 inch G-SYNC 2k WQHD Gaming Monitor
| IN STOCK |
ViewSonic VX Series VX2718-PC-MHD (27") 1920 x 1080 Full HD Black Computer Monitor
| IN STOCK |
ViewSonic VG2440 24" 1920 x 1080 Full HD
| IN STOCK |
ViewSonic VX Series 27 Inch 1920 x 1080 Pixels Full HD Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
ViewSonic VA1903H (19") 1366 x 768 pixels WXGA Black Computer Monitor
| IN STOCK |
Asus ROG Strix 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 17.3Inch
| IN STOCK |
ViewSonic VG Series VG1655 (15.6") 1920 x 1080 Full HD Silver Computer Monitor
| IN STOCK |
LG 32 Inch 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
Planar Systems 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 27Inch
| IN STOCK |
Gaming 124.5 cm (49") LCD VA DWQHD 5120 x 1440 pixels 32:9 240 Hz 1 ms 420 cd/m² 1000000:1 NVIDIA G-SYNC AMD FreeSync Flicker-free technology G 45 kWh 45 W
| SCREEN SIZE | 124.5 cm (49") |
| RESOLUTION | 5120 x 1440 pixels |
| WIDESCREEN | UltraWide |
| DISPLAY TYPE | VA |
| REFRESH RATE | 240 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 1.07 billion colours |
| BRIGHTNESS | 420 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | Curved |
| RESPONSE TIME | 1 ms |
| ASPECT RATIO | 32:9 |
| INPUT CONNECTORS | 2 |
| BUILT-IN SPEAKERS | No |
| COLOR | Black, White |
| DIMENSIONS | 1149.5 mm |
| PACKAGE CONTENTS | DisplayPort, HDMI, Power |
| BACKLIGHT TYPE | LCD |
| WALL MOUNTABLE | Yes |
| AMD FREESYNC | Yes |